Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Wild Buffalo

Грати

RTP та волантильність

Вейджер: 96,12%, при цьому відсоток повернення гравцеві в онлайн казино 1xBet (RTP) в Wild Buffalo Fortune Wheel досить високий. В середньому, гравці можуть розраховувати на повернення 96,12% від загальної суми ставок протягом тривалого періоду часу. Гра пропонує щедрий коефіцієнт виплат, надаючи гравцям хороші шанси на перемогу та потенційно максимізуючи їхній ігровий процес. Крім того, середньо-висока волатильність колеса фортуни Wild Buffalo Fortune Wheel додає азарту в ігровий процес. Цей рівень волатильності говорить про можливі менш часті виграші, а виплати можуть бути значними, коли вони все ж таки відбуваються. Це створює хвилюючий і захопливий ігровий досвід, оскільки гравці очікують можливості зірвати великий виграш і отримати значні винагороди.

Тема

Wild Buffalo Fortune Wheel - це слот про різних могутніх тварин, які блукають дикими землями. Це головна тема гри. Візуальна складова гри вражає своєю якістю. Кожна деталь відповідає найвищим стандартам і приносить барвистий захід сонця вашим очам. Те ж саме стосується і анімації. Вони є на кожному кроці. Крім того, особливий настрій слоту додає музика корінних племен.

Бонуси та фріспіни

Тим часом, таблиця виплат Wild Buffalo Fortune Wheel може принести вам різні призи. Звичайні символи поділяються на низькооплачувані та високооплачувані. До першої відносяться карти від 9 до A з максимальним множником 1,86x. До другої категорії відносяться Ведмідь, Вовк, Шакал і Буйвол. Ці символи можуть принести до 10 разів більше загальної ставки.

Далі йдуть спеціальні символи колеса фортуни Wild Buffalo Fortune Wheel.

Дикий символ замінює звичайні на ігрових лініях і випадає з 2-кратним або 3-кратним множником на виплату
Символ колеса може активувати бонусну функцію Fortune Wheel Bonus

Fortune Wheel Bonus
Три і більше символів колеса на ігровому полі активують бонусну гру Fortune Wheel Bonus. Він приносить колесо з різними сегментами, які містять наступні бонуси.

  • Безкоштовні ігри з функцією безкоштовних обертань
  • Великий джекпот виплачує 1,000x від загальної ставки
  • Головний джекпот - 250-кратний розмір ставки
  • Символи білого буйвола згодом стають золотими під час безкоштовних обертань
  • Грошова винагорода виплачується відповідно до ставки

Ця функція діє до тих пір, поки ви потрапляєте в інші сегменти, окрім безкоштовних ігор. Загалом гравці можуть отримати до 5 обертань бонусного колеса фортуни. З кожним раундом в інших сегментах починають з'являтися додаткові бонусні безкоштовні ігри. Таким чином, в кінцевому підсумку ви неминуче отримаєте наступну функцію.

Висновок

Wild Buffalo Fortune Wheel зачаровує з перших секунд. Високоякісний дизайн і вражаюча мелодія з анімацією забезпечують приємне обертання барабанів. Інтерфейс передбачає всі необхідні кнопки для навігації та доступу до інформації про слот. Якщо говорити про геймплей Wild Buffalo Fortune Wheel, то він має чудові моменти. Під час звичайних обертань зірвати великі нагороди досить складно. Але в бонусній грі шанси різко зростають. У Fortune Wheel Bonus є різні нагороди, після яких гравці також отримують безкоштовні обертання. Отже, Wild Buffalo Fortune Wheel - чудовий слот, який варто спробувати.