Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Dragon Hot Hold and Spin

Грати

RTP і волатильність

Усі параметри опції високі: RTP 96,7%, волатильність, максимальний виграш до 5 000x. Такий RTP полегшує виграш, оскільки зменшується "борг будинку". Волатильність робить гру більш ризикованою, але водночас захопливою. Що стосується ліміту виграшу, то він в казино 1xBet є одним з найвищих на ринку азартних ігор.

Ігрові символи

Кожен символ гри проходить ретельну перевірку на відповідність азіатській тематиці. Цінність кожного з них різна.

Карти платять до 10x за J-K, тоді як A приносить 4-40x. Яскравий ліхтар і рожевий фрукт мають однакову вартість.

Товста жаба з короною принесе гравцям 10-100x. А коли гравці отримують золотий капелюх імператора, приз становить 20-1 000 разів.

Паперове віяло - це Дикий символ, який також приносить грошові нагороди в розмірі 20-1 000 разів. Головний символ свята - дракон, який виконує функцію Scatter і приносить виплату в 1-100 разів.

Грошові символи - це срібні та золоті монети, а також діаманти.

Бонусні раунди та безкоштовні обертання

Могутній дракон приготував купу бонусів для тих, хто цінує просунуті технічні можливості слотів. Асортимент не надто різноманітний, але наявні опції досить складні й дають солідні нагороди.

Перш за все, це спеціальні символи (Wilds і Scatters), які оплачуються і мають досить високу вартість.

Але особливістю автомата є функція Hold and Spin. Коли на барабанах випадає більше 5 грошових символів, функція запускається. Під час цієї функції немає ніяких інших символів, окрім монет і діамантів. Грошові символи з базової гри заблоковані. Існує 4 життя (респіни), і коли з'являється будь-який інший грошовий символ, ця кількість знову скидається до 4. Коли функція закінчується, вартість усіх монет і діамантів збирається.

Висновок

Яскраві китайські свята разом із захопливими технічними опціями - це те, що робить ігровий автомат Dragon Hot Hold and Spin таким вражаючим. Надзвичайно великий максимальний виграш і такий же високий RTP роблять раунди прибутковими. Хоча тема може здатися трохи заїждженою, технічне наповнення компенсує будь-які недоліки.