Icon facebook Icon mailru Icon odnoklassniki Icon search Icon star-empty Icon twitter Icon vk Icon yandex

Aviator

Грати
Що таке гра-авіатор? Відповівши на це питання, ви зрозумієте всю механіку програмного забезпечення для авіаційних ігор і вирішите, чи підходить вам цей тип ігор.

Азартна гра Aviator в онлайн казино 1xBet - це одна з миттєво виграшних азартних ігор, де ви робите 1 або 2 ставки і спостерігаєте за польотом літака, коли починається раунд. Якщо літак розбивається, ваша ставка на авіакатастрофу втрачає чинність. Однак ви можете спробувати досягти певного множника і вивести гроші до того, як літак розіб'ється, саме так працює гра Aviator. Щоб дізнатися більше деталей, прочитайте повний посібник з гри Aviator на цій сторінці.

Механіка гри в авіакатастрофи

Механіка гри Aviator дуже проста. Вам потрібно визначити розмір ставки, налаштувати автоматичну ставку або автоматичне зняття коштів за бажанням, натиснути на кнопку "Грати" і почекати кілька секунд до початку раунду. Як тільки гра почнеться, літак злетить і з перших секунд почне збирати множники. Ваше завдання - знайти ідеальний момент, щоб забрати свої виплати до того, як літак відлетить. Варто відзначити, що у вас буде 2 унікальних вікна, в яких ви зможете зробити 2 різні ставки. Також в грі Aviator відгуки гравців ви можете побачити в спеціальному вікні, плюс, там же ви можете побачити статистику виграшів.

RTP і волатильність Aviator

У цій аварійній грі Aviator RTP складає 97%, а волатильність залежить від ваших уподобань, оскільки ви можете зупинитися в будь-який момент. Цей параметр є більш ніж оптимальним. Також варто відзначити, що ви можете отримати миттєві виграші, які доступні без збору будь-яких комбінацій, як, наприклад, у слотах. Таким чином, ви зможете грати без високих ризиків, але завжди пам'ятайте, що це гра на виживання, і ви завжди повинні бути готові до втрат і грати відповідально.

Максимальний виграш

Крута онлайн-катастрофа Aviator від Spribe не має обмежень по збору множників, але зауважте, що максимальний виграш становить 400 000 гривень. Як тільки ваш літак злетить, множник 1х буде збільшуватися до нескінченності, поки гра не закінчиться. Радимо спробувати безкоштовний режим Aviator, щоб побачити крутий потенціал без ризиків та депозитів.

Стратегії Aviator за ризиками

На жаль, не існує секретів або 100% посібників для успішної стратегії в грі Aviator, але є кілька перевірених стратегій гри на гроші в Aviator, які можуть підійти різним типам гемблерів.
Наприклад:

  • Удача та сміливість
  • Цей стиль підходить для більш агресивних гравців, які шукають тільки високі виграші. Вивчіть таблицю нещодавніх виграшів, подивіться кілька раундів, але не беріть у них участі, щоб зрозуміти траєкторію польоту і приблизний час. Потім зробіть ставку і зіграйте кілька раундів за вивченим планом
  • Невеликі, але стабільні
  • Якщо ви віддаєте перевагу невеликим, але регулярним виграшам і не любите програвати, спробуйте грати, наприклад, за ставкою 5 гривень і виводити кредити після множника 2х
  • У цьому житті не має значення, як ви впадете. Важливо, як ти піднімешся
  • Прагнете отримати конкретні нагороди в грі на гроші Aviator? Тоді відкиньте всі емоції, встановіть автоматичне переведення в готівку на бажану суму та чекайте на свій приз

Висновок

Азартні ігри захоплюють і дозволяють гравцям контролювати ігровий процес. Те саме стосується і безкоштовної гри Aviator. Навіть у безкоштовному режимі ви можете випробувати цю можливість контролювати свій ігровий процес і спробувати досягти найвищого рівня. Дисперсія контролюється гравцями, в той час як потенціал гри навіть більш ніж видатний. Як результат, це гра, яку ми рекомендуємо спробувати!